Divadlo Odevšad

Rek + Lama a.....

Znáte ty chvíle, kdy je vaše žena úplně na zabití? Pokud ano, určitě porozumíte Rekovi, který se s chladnou hlavou snaží zvládnout eskapády, které mu přináší život s Lamou. A vy, dámy, řídí se váš muž heslem, „proč to dělat jednoduše, když to jde složitě“? Takoví jsou hrdinové čtyř komediálních historek, které vám nabízí divadlo Odevšad v jedinečném pásmu Rek+Lama a… u kterého zažijete 45 minut zábavy vcelku nebo po kouskách.

.....a toto jsou jednotlivé příběhy:

Rek, Lama a loďka.

Rek pozval Lamu na projížďku loďkou. Jen jí neprozradil, že velice rád rybaří. Co vše se asi stane, když to Lamě prozradí uprostřed jezera?

Rek, Lama a pračka.

Rek, náruživý fanoušek sportu, poslouchá rádio a Lama, pečlivá manželka, pere a zašívá. Když tu začne pračka zlobit. Jak Lama přinutí Reka k opravě a jak asi oprava skončí?

Rek, Lama a ryby.

Rek zve opět Lamu na ryby. Tentokrát však zvolí pevnou zem a rozhodne se, že Lamu naučí rybařit též. Své místo vždy vybírá podle směru a síly větru a podle chuti a teploty vody. Problém začnou mít, když přijdou o jeden z prutů a díky tomu se nemohou dohodnout, kdo nahodí první......... a další problémy teprve čekají.

Rek, Lama a western.

Rek s Lamou si užívají volna a dívají se na western. Co se jim honí v hlavě a čím toho druhého překvapí tentokrát? Co se stane, když se Rek zabere do westernu natolik, že přestane vnímat svět kolem? Takovou příležitost si Lama nemůže nechat ujít.